Lokal na gastronomię na sprzedaż, 371 m², Uherce Mineralne

lokal na gastronomię • na sprzedaż • rynek wtórny • Uherce Mineralne

1 800 000  • 371 
4 852 zł za m2

1 pomieszczenie • 1 piętro • budynek 1 piętrowy

 Kontakt

Lokal usługowo-gastronomiczny z zapleczem socjalnym wraz z potrzebna infrastruktura, bez potrzeby remontu i ulepszeń na samym początku.

Kwota 2 100 000 zl netto
Powierzchnia gruntu 11 112m²


Budynek:
Powierzchnia użytkowa z komunikacja 371,14 m2
Powierzchnia zabudowy budynku 215,60m2
Powierzchnia oranżerii 59,80m2
Powierzchnia parkingu nr 1 539,80m2
Powierzchnia parkingu nr 2 1000m2 ( z czego zrobione jest projekt, pozwolenie na budowę, odwodnienie, prąd, utwardzenie, wyłożone klińcem)
Dwa zjazdy publiczne
Rok budowy 2013 gotowy

Dane istniejącego budynku
Budynek posiada 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe. Budynek został zaplanowany na rzucie litery L, z wejściem od strony północnej na dłuższym boku. Dojazd z drogi wojewódzkiej od strony północnej poprzez istniejący zjazd. Na parterze znajduje się sala konsumpcyjna (dla 40 osób) z barem w pełni wyposażonym, umeblowany meblami najwyższej jakości oraz całe zaplecze w postaci kuchni, zmywalni, pomieszczeń dla personelu, szatni, pomieszczenia technicznego z kotłownią, magazynów, sanitariatów itp.. Na poddaszu sala do fitness, siłownia, bar tlenowy, szatnia oraz pomieszczenia sanitarne i biurowe.


Budynek posiada system alarmowy, monitoring, klimatyzacje pomieszczeń oraz internet.

Budynek wyposażony jest w instalację wodno -kanalizacyjną, elektryczną, gazową, ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca, wentylacja grawitacyjna oraz wyciągowa z sanitariatów włączana razem z oświetleniem. Do odprowadzenia ścieków z budynku znajduje się bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe, o pojemności 10.00 m³, trzykomorowy. Kanalizacja w projekcie gminnym w realizacji. Woda do budynku doprowadzona jest z istniejącej studni wierconej, zlokalizowanej na działce w pobliżu obiektu. Kotłownia wyposażona w kocioł wiszący opalany gazem płynnym nadziemny o pojemności 4.850 l, zlokalizowany na terenie nieruchomości gruntowej. Gaz ziemny w projekcie gminnym w realizacji.

Do budynku przylegają mała architektura w postaci mini golfa oraz zjeżdżalnia dmuchanca.

Uherce Mineralne to miejscowość położona w Kotlinie Uherczańskiej na wysokości ok. 380m n.p.m., u podnóża pasma Żukowa nad rzeką Olszanką, w charakterystycznym, pięknym, ekologicznym i czystym obszarze Bieszczad. Usytuowana jest przy trasie dużej obwodnicy bieszczadzkiej oraz przy linii kolejowej Zagórz - Krościenko - Chyrów (Ukraina). Nieruchomość gruntowa leży bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej biegnącej od strony północnej i jest dostępna z ulicy.
Rynek docelowy stanowią w większości klienci indywidualni, turyści krajowi i zagraniczni oraz firmy, (działalność socjalna zakładów - karnety na fitness i siłownię). Lokalizacja nieruchomości na trasie dużej obwodnicy w Bieszczady sprawia, że zarówno osoby jadące nad jezioro solińskie jak i w góry są potencjalnymi klienta. Według statystyki z 2018 roku odwiedziło Bieszczady w 2018 roku ponad 1 500 000 turystów.
Odległości: 7 km od Soliny, 12 km od Polańczyka, 15km od Ustrzyk Dolnych, 7 km od Leska

Przyszła inwestycja

1. Projekt budowlany ,Rozbudowa i nadbudowa budynku usługowo-gastronomicznego wraz z budowa parkingu, w zakresie budowy Sali wielofunkcyjnej z baza noclegowa”.
2. Pozwolenie na budowę
3. Kosztorys inwestorski
4. Kosztorys ofertowy
5. Pozwolenie na budowę parkingu
6. Kosztorys parkingu
7. Pozwolenie na budowę zjazdu publicznego wraz z inwentaryzacja podwykonawcza.
8. Biznesplan
Głównym zamierzeniem jest rozbudowa, przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku usługowo-gastronomicznego. W tym celu zaprojektowane jest dobudowanie nowych części budynku od strony zachodniej, wykonanie dodatkowej pełnej kondygnacji w poziomie piwnic, przebudowa istniejącego poddasza, wykonanie nowej konstrukcji dachu nad całością inwestycji.

Dane charakterystyczne budynku
Istniejąca powierzchnia zabudowy 273m2
Zaprojektowana powierzchnia zabudowy 298m2
Istniejąca powierzchnia użytkowa 297,08m2
Projektowana powierzchnia użytkowa 878,60m2
Razem powierzchnia użytkowa 1175,68m2
Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami.

Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.  • powierzchnia: 371 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 1 pomieszczenie
  • numer oferty: 7590/3376/OLS
  • data ostatniej aktualizacji: 18 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 2B/83 00-131 Warszawa

tel: +48 22 294 47 39

Bartosz Studziński

tel: +48 22 294 41 31

Osoba do kontaktu: Bartosz Studziński

 Wyślij wiadomość e-mail