Działka budowlana 908 m², Otrębusy

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Otrębusy

460 000  • 908 
507 zł za m2

 Kontakt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Otrębusach o powierzchni 908 m2.
Działka położona jest przy cichej, lokalnej ulicy, którą jeżdżą właściwie tylko mieszkańcy, w estetycznym otoczeniu niedawno wybudowanych domów.
Działka jat płaska, kształtna, prostokąt z dwoma ściętymi rogami, wymiary działki 28 x 33,5 m
Działka nie jest ogrodzona i obecnie porośnięta jest roślinnością.
Dojazd do działki asfaltową ulicą.
Wszystkie media są w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja.

Położenie działki zapewnia dobry dojazd do Warszawy samochodem, do wjazdu w Pruszkowie na autostradę 9km. Do Centrum Brwinowa i PKP Brwinów 3km, do WKD Otrębusy - 1,2km. Dostępna jest miejska komunikacja autobusowa Brwinowa oraz autobusy z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy. W pobliżu znajduje się Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, Pałacyk Otrębusy, siedziba zespołu Mazowsze w Karolinie, klub jeździecki w Kaniach.

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.
Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie reals.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).  • powierzchnia: 908 m2
  • powierzchnia działki: 908 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 11021/3376/OGS
  • data ostatniej aktualizacji: 10 Wrzesień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 2B/83 00-131 Warszawa

tel: +48 22 294 47 39

Zdjęcie agenta nieruchomości

tel: +48 22 294 41 31

Osoba do kontaktu: Maciej Monikowski